פתרונות זכוכית מתקדמים לעסקים - אחים פרץ ר.א.י

מחיצות זכוכית

חברת אחים פרץ מתמחה כבר למעלה מ-40 שנה בייצור והתקנת מחיצות זכוכית מעוצבות לפי דרישת הלקוח. בימינו, עם התפתחות הטכנולוגיה ועולם העיצוב, מחיצות זכוכית משמשות עסקים רבים, בין היתר, מסעדות, בתי מלון ומשרדים. השימוש בזכוכית לחציצה בעיצוב המרחב מקליל את הזרימה ונותן אשליה של שטח גדול ורחב ידיים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מחיצות זכוכית מעוצבות בהתאמה אישית.

 

 

 

מחיצות זכוכית

אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב החלל הוא החלוקה שלו. בעולם העיצוב המודרני, אנו נראה שימוש בחומרים איכותיים אך קלילים אשר לא יכבידו על המראה הכולל. הדבר נכון גם כאשר מדובר בחלוקת החלל. זו הסיבה לכך שהבחירה במחיצות זכוכית הפכה לנפוצה כל־כך. מחיצות זכוכית יוצרות כאמור הפרדה בין חלל אחד למשנהו מבלי להפריע תוך שמירה על הזרימה בין האזורים, דבר אשר יוצר תחושה של חלל רחב ידיים. לבחירה במחיצות זכוכית על פני אפשרויות הפרדה אחרות יש מספר יתרונות מרכזיים הן ברמת העיצוב והן ברמה הפרקטית. 

 

יצירת חלוקה והפרדה בחלל

השימוש במחיצות זכוכית מאפשר לנו במידת מה "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה". מחד, אנו יוצרים את חללים נפרדים שמאפשרים לנו לנצל את החלל בצורה המיטבית, ומאידך, הודות לשקיפות הזכוכית אנו עדיין יכולים לראות את כל המרחב שסביבנו. כך למעשה נוצרת אשליה של חלל גדול יותר על אף היותו מחולק. 

 

אל תטעו לחשוב שהזכוכית חייבת להיות שקופה לגמרי. לאלה מכם אשר מעדיפים יותר פרטיות ישנה האפשרות לבחור במחיצות זכוכית מעוצבות, בעלות טקסטורות שונות ואפילו עם הדפסות דיגיטליות, כך שעדיין אפשר להנות מקלילות החומר מבלי להתפשר על הצרכים שלכם. 

 

כיצד יוצרים פרטיות תוך שימוש במחיצות זכוכית

כאמור, אין צורך להתפשר על הפרטיות כאשר בוחרים לעצב את החלל באמצעות מחיצות זכוכית. אחד הפתרונות הפשוטים ביותר לכך הוא התקנה של וילון לאורך המחיצות. כך בכל עת שתחפצו בפרטיות תוכלו פשוט להסיט את הווילון. 

 

פתרון נוסף הוא להשתמש בזכוכית שעליה ישנו הדפס דיגיטלי. ניתן לבחור את ההדפס בהתאם לעיצוב החדר, כך שתיווצר הרמוניה עיצובית בחלל. כמו כן ניתן לבחור בגימורים שונים שמשנים את רמת השקיפות של הזכוכית כמו בזכוכית אטומה, זכוכית חלבית או זכוכית שעברה עיבוד של התזת חול. 

 

תאורה

בניגוד לקיר גבס או בטון, הזכוכית מאפשרת לאור הטבעי שמגיע מבחוץ לחדור פנימה. כאשר מותקנות בחלל מחיצות זכוכית, אנו למעשה מאפשרים לאור להתפזר בכל החלל ולהאיר אותו בצורה המקסימלית, אף על פי שקיימת בו חלוקה פנימית. ניצול האור הטבעי שמגיע מבחוץ מביא עימו גם חסכון כלכלי משמעותי וגם תרומה לאיכות הסביבה. 

 

יחד עם זאת, לפני התקנת מחיצות הזכוכית יש לוודא שהמיקום שלהן אינו כזה שיגרום להחזרת אור אשר עלולה לחמם את החלל יתר על המידה. למרבה המזל יש לכך פתרונות פשוטים שאנשי מקצוע מנוסים יודעים להיעזר בהם במקרים אלו. 

 

בנוסף, ניתן להאיר את הזכוכית באמצעות נורות לד אשר משוות למחיצות מראה ייחודי ויוקרתי. חשבו על זה כמו על צביעת קיר שמטרתו לשדרג את רמת העיצוב של החלל, אלא שבמקרה של מחיצות זכוכית מדובר ברמת עיצוב חדשנית ביותר.

 

שימושים מפתיעים במחיצות זכוכית

מאחר והזכוכית היא חומר שיכול להגיע בשלל צורות וצבעים, נהוג להשתמש בה במגוון דרכים מודרניות שמעשירות את חיינו בחלל. 

 

אחד השימוש הוא הקרנה של מסך הטלוויזיה על גבי הזכוכית. כך למעשה נוצר מן קסם שבו המסך כאילו מופיע יש מאין. מלבד העובדה שזו היא הסוואה מתוחכמת של מכשיר הטלוויזיה, זהו גם מחזה מעורר השתאות ופלא שגורם לחלל כולו להיראות מרשים במיוחד. 

 

כמו כן, ניתן להשתמש במחיצות הזכוכית כלוחות לכל דבר ועניין. כמובן שהדבר תלוי בסוג הזכוכית שבה תבחרו ובגימור, אך ניתן בקלות להתקין למשל במשרדים מחיצות זכוכית שישמשו אתכם כלוח מחיק שיהיה עמיד יותר וקל יותר לניקוי מאשר כל סוג אחר של לוח. 

 

 

מוצרים נוספים שלנו: הדפסה על זכוכית, חיפוי זכוכית למטבח, מקלחונים

 

חייגו עכשיו
נווטו אלינו