פתרונות זכוכית מתקדמים לעסקים - אחים פרץ ר.א.י

חיפוי זכוכית למטבח

עם התפתחות תחום העיצוב והפתיחות למגוון סגנונות עיצוב חדשניים אנו זוכים ליהנות ממגוון סוגים שונים המשולבים בחדר האכילה שלנו. בהתחשב בעובדה כי המטבח הוא החדר המרכז אליו את כל בני הבית לאכילה ולשיחה, להפסקה מהיומיום ואפילו לחטיף קטן לפני השינה – אין זה פלא כי עיצובו של המטבח מקבל יותר ויותר תשומת לב. כיום אלפי בתי אב בישראל הבינו והפנימו שהתקנת חיפוי קיר מטבח הוא הפתרון מושלם לעיצוב המטבח וכן חיפוי למטבח משדר חדשנות ויוקרה.

שדרוג על ידי חיפוי למטבח

בין איי מטבח בעיצובים חדשניים, תנורים מתקדמים וקולטי אדים בעיצוב מדהים, חיפוי קירות מטבח הקלאסיים אותם הכרנו עד לא מזמן מפנים את מקומם לסוגים שונים וחדשניים של סוגי חיפויים למטבח, אלו הם חיפוי זכוכית למטבח. חיפוי זכוכית הינו  קל לניקוי ותחזוקה ומעניק למטבח מראה יוקרתי ומלא הדר. לפניכם מידע על סוגי חיפוי זכוכית למטבח הנפוצים כיום

חיפוי זכוכית חלבית למטבח

זכוכית חלבית הינה זכוכית בגימור מט המעניקה לקירות המטבח מראה נעים ומרגיע. חיפוי זכוכית למטבח מדגם חלבי אינו קולט כתמים הנגרמים מירקות או פירות, אבנית או כל כתם אחר ונוח מאוד לתחזוקה באמצעות מטלית לחה בלבד. בשל היותה לא שקופה לחלוטין, מעניקה הזכוכית החלבית מראה מהודר ויוקרתי עדין, לא אגרסיבי. מסיבה זו, רבים מעדיפים את הזכוכית החלבית במטבחים בהירים או לצורך יצירת תחושת מרחב.

חיפוי זכוכית מודפסת למטבח

הזכוכית המודפסת היא מאחרונת הטרנדים בתחום עיצוב מטבחים. יותר ויותר חדרי אוכל המקבלים גוונים מלאי חיים, עשירים בצבע ובצורות, בעיצובים ואלמנטים חדשניים. שילוב הדפוס על זכוכיות המטבח מאפשר ללקוח ליהנות ממטבח ייחודי שאינו קיים באף בית אחר. הזכוכיות המודפסות מעניקות אווירה יצירת ואינדיווידואלית ההופכת כל מטבח ליצירת אומנות בפני עצמו. את הדפוס על הזכוכית מטמיעים טובי אנשי המקצוע בתחום כך שניתן להזמין מגוון עצום של איורים וכתבים.

חיפוי פסיפס זכוכית למטבח

מתברר כי האימפריות העתיקות לא טעו בבחירתן את הפסיפס בעל המראה המרשים. הפופולאריות של זה מחדשת בעת האחרונה כאשר טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות העשירו את מגוון אפשרויות ההדפסה על הפסיפס כאשר זה מציע כיום מגוון אריחים וביניהם: אריחי אבן וקרמיקה, חלוקי נחל וזכוכית, אבן צפחה ועוד.

חיפוי זכוכית צבעונית למטבח

נדמה כי הטרנד האחרון בתחום חיפוי למטבח הוא חיפוי הזכוכית הצבעוני, המעניק למטבח אופי ייחודי וחיים בעלי אישיות דומיננטית. חיפוי זכוכית צבעוני יכול להתבסס על משטח זכוכית צבעונית רחב או זכוכית בהתאמה אישית ובצבעים משתנים, ההופכים את המטבח לחגיגה בפני עצמו. הצבע מעניק את החיות למטבח ואילו הזכוכית את היוקרה.

 

קראו עוד על עבודות זכוכית של האחים פרץ:

מקלחונים , מעקות זכוכית, מראות מעוצבות, הדפסה על זכוכית, עבודות זכוכית נוספות

חייגו עכשיו
נווטו אלינו